Kaimo turizmo sodyba

Kontaktai

 

Adresas

Lazdijų rajonas

Miškinių kaimas

Galsto ežeras

 

Sodyba žemėlapyje >

 

Telefonas pasiteiravimui

8 620 79682

 

 El. paštas

info@pasvyta.lt

 

 

Atsiliepimai


Nuostabus kampelis ramiam poilsiui, malonūs šeimininkai.

Poilsiui yra viskas ir dar daugiau ačiū Jums.

Angelė

 

Tikrai labai smagu, jaukūs nameliai, puikiai pailsėjome ir dėkojame už šiltą sutikimą.

Šakiečiai

 

Daugiau atsiliepimų >

Palikite savo atsiliepimą >

 

 

Rezervacija

Virtualus turas

 

Pamatykite sodybą >

 

Paslaugos–kaimo sodyba

Šventės, vestuvės, pokyliai

Erdvūs sodybos rastiniai namai –  „Šventinis 30+“ ir „Šventinis 60+“ - pasiruošę priimti vestuvininkus ir baliauninkus. Erdvus kiemas, veja, mansardos ir lauko židiniai, pirtys – nieko netruks jūsų šventei. Balkio piršliui karti – taip pat.

„ Šventiniame 30+“ pokylių salė talpina 30 žmonių, antras aukštas skirtas  15 svečių apnakvydinti, su visais patogumais. Taip pat jaukus jaunavedžių kambarys. Kieme – erdvi mansarda šventei bet kokiu oru, taip pat didelis lauko židinys – gardiems patiekalams iškepti, ištroškinti ir kitiems šventiniams siurprizams sukurti.

„ Šventiniame 60+“ pokylių salė talpina iki 60 žmonių, antras aukštas skirtas  20 svečių apnakvydinti, su visais patogumais.

Gamtos poilsis ir gėrybės

Kaimo  sodyboje „Pas Vytą“ galite pasirinkti ne tik poilsį viename iš rąstinių namelių, bet ir pasiirstyti, pažvejoti. Yra lauko tualetas, Jums pageidaujant iškūrensime pirtelę.

Ant Galsto ežero kranto, šalia lieptelio, įrengta erdvi laužavietė. Čia galima naudotis mėsos kepimo griliumi, šašlykine, iešmais, kepimo grotelėmis. Prisėdus prie stalo galėsite paskanauti savo paruoštų gardumynų. Šalia antrojo liepto įrengta jauki pavėsinė ir sūpuoklės.

Šviežią  Galsto ežere Jūsų pagautą žuvį galime išrūkyti specialioje kaimo sodybos „Pas Vytą“ teritorijoje įrengtoje rūkykloje.

Žvejoti neteks tik nuo kranto - kaimo turizmo sodyba „Pas Vytą“ siūlo penkias irklines valtis,  vandens dviratį. Ir ne tik žvejybai, bet ir maloniam pasiirstymui Galsto ežere.

Pakrantė

Žvejyba Galsto ežere

Galsto ežere sugaunama ešerių, kuojų, lydekų, aukšlių, gružlių, karšių, karosų, plakių, lynų, karpių, pūgžlių, raudžių, seliavų, stintų, šamų, ungurių.

Daugiausiai Galsto ežere sugaunama karšių, kurie čia auga gana greitai. Patyrusius žvejus džiugina stambios lydekos, kuojos, neblogai kimba ešeriai, sugaunama nemažų kuprių. Tiesa, dėl povandeninių stačių šlaitų žvejojant Galste pirmą kartą laimikis gali būti ir ne itin gausus. Jei žvejoti ruošiatės pirmą kartą - patarimų ir gudrybių galite pasisemti www.zvejys.lt. O mes pasufleruojame, kad auksaspalvių karosų ir lynų bei sidabrašonių raudžių daugiausiai sugaunama seklesnėse ežero vietose, jose pasitaiko ir vidutinio dydžio lydekų. Tos, kurios minta stintomis bei seliavomis, grobio tyko giliau. Galstas nuo senų laikų garsėja unguriais
Jei sugausite - išrūkysim.

Selevos Lydekos Lydekaitės Lydeka Povandeninė žūklė Ungurys Lydeka Laimikis 2010 m. laimikis

Supažindiname su tautinio paveldo produktu: dzūkiškomis bandomis

Bandos Dzūkijoje kepamos jau nuo seno, kepamos duonkepėj krosny, ant džiovinto kopūsto lapo. Patiekiamos su pavilgu (taip vadinamas padažas)

Tautinio paveldo produkto sertifikatas
Kūrenamas pečius Plojama banda Išimtos iš pečiaus Darycinis Patiektos su pavilgais... Skanaus...

Norite pamatyti apylinkes?

Sodybos šeimininkai Jums gali suorganizuoti išvykas po įdomiausias bei vaizdingiausias Lazdijų rajonoDruskininkųLiškiavos apylinkes, kaimyninės Lenkijos rekreacines zonas. Netoli nuo sienos įsikūręs Augustavo miestelis ir garsusis Augustavo kanalas, po kurį maloniai irstėsi ir popiežius Jonas Paulius II. Sodybos „Pas Vytą" šeimininkai gali suorganizuoti dienos trukmės išvyką po istorinį Suvalkų kraštą arba surengti intriguojančią kulinarinę pažintį su kaimiška vietos virtuve. Galėsite paragauti paties šeimininko Vyto krosnyje ar lauže ruoštų patiekalų. Sodyba garantuoja - pirštus apsilaižysite!

Jei norėtumėte pasidomėti Lazdijų istorija plačiau, siūlome apsilankyti www.lazdijai-turizmas.lt

 
Share